Do Říma levně

Poměrně velkou část rozpočtu určeného pro financování dovolené vždy spolkne úhrada cesty. Ale je tady možnost, jak ušetřit. Stačí k tomu vybrat dobrou destinaci a potom najít společnost, u které bude praha řím letecky Levneletenky za dobrou cenu. V tomto případě se dá vhodnou volbou nákupu letenek opravdu ušetřit a získané peníze použít například ke kulturnímu vyžití v Římě, kterého je opravdu široký výběr.

roma2

Pár typů, kde utratit peníze:

• Ice Club je jedno z mnoha zajímavých míst k občerstvení. Všechno je zde v ledu. Drinky budete mít z ledových skleniček dokonale vychlazené. Příjemný personál vás bude obsluhovat jako celebritu.

• Na nejlepší pizzu ve městě si můžete zajít do podniku zvaného La Dolce Vita na turisty oblíbeném náměstí Piazza Navona.

• V noci to v Římě žije. Do italské metropole se sjíždí zpěváci a kapely z celého světa. Po celý rok jsou nějaké hudební festivaly. Hodně populární je i jazz a má zde mnoho klubů.

roma3

• Pokud patříte k lidem, co nevydrží projít kolem památky, aby si ji nezašli prohlédnout ze všech stran, určitě si vyhraďte alespoň jeden den pro návštěvu Vatikánu. Vatikánská muzea ukrývají hotové poklady a Sixtinská kaple je opravdovým skvostem.

• Jestliže chcete provětrat peněženku, můžete zavítat do některého z butiků v centru města. Módní oblečení je kvalitní a pěkně drahé. Pokud je to i na vás moc předražené, zajděte si do obchodních center, móda se vám tam také bude líbit, a navíc ještě ochutnáte místní speciality a ceny jsou v mezích únosnosti.

• Italové mají v oblibě starožitnosti a na obchůdky plně krásného a křehkého porcelánu nebo křišťálu, starého nábytku, lamp nebo koberců, narazíte na každém kroku. A stejně tak si můžete někde opodál koupit kvalitně vyhotovené repliky starožitností za dostupnější ceny.

Navštívit Řím je dnes díky příznivým cenám letenek snadné a cestování se tak stává dostupné pro každého.

Podobné příspěvky

Nenápadný hlídač

Je to pochopitelné. Vy jste do té techniky vrazili spousty peněz, a tak chcete vědět, jak se s takovou drahou technikou hospodaří. Jenže, jak to zařídit?   Jedna z možností je detektiv, který bude řečený stroj sledovat. Bude si psát lžíce bagrem naložené a při jízdě se ukryje ve výfuku. Ne, to byl samozřejmě vtip, tím by výfuk […]

Potřebujete instalatéra?

Pokud člověka této profese potkáme někde na ulici, nejspíše si ho ani nevšimneme. Je pro nás tuctový, nezajímavý, prostě nějaký řemeslník, který ničím neupoutá. Ignorujeme ho. To ovšem jenom do chvíle, než se nám doma něco z jeho branže pokazí nebo než ve své novostavbě potřebujeme zavést vše, co souvisí s dodávkami a odvodem vody a dalších […]