Když vám jinde nepůjčí

Máte dost peněz? Že ano? A jste si jisti, že tomu tak bude navždy? To už ne, že? Takovou jistotu dnes nemá nikdo, ani ten, kdo má nějaké to přímo záviděníhodně stabilní a jisté zaměstnání s pevně daným příjmem. I někdo takový může jednoho dne o práci přijít, i na někoho takového může hodně tvrdě dopadnout nějaká ta neblahá situace, jako je dejme tomu nemoc, nečekaný vysoký výdaj a podobně. A i někdo dnes solventní se tak může ocitnout na pomyslné druhé straně barikády. Mezi těmi, kdo mají jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou, jak se říká.

A pro mnohé z nás nedostatek peněz nepředstavuje potenciální hrozbu, ale je pro ně bohužel už i dnes realitou, s níž se musí dnes a denně vypořádávat.

drobné mince

A nemít peníze, to věru není příjemný stav. Bez nich není život logicky ničím příjemným. Bez peněz si totiž nelze nic koupit, bez nich nelze s nikým vyrovnat účty, bez nich se prostě nedají pořídit ani ty k životu nejpotřebnější věci.

A proto se každý, kdo peníze nemá v dostatečném množství, snaží tyto nejrůznějšími způsoby získat. Někdy pracuje od nevidím do nevidím, někdy si utahuje opasek. A někdy si chybějící prostředky také půjčuje.

A která půjčka je tou, na niž někdo takový často vsadí? Je to americká hypotéka. Ne že by totiž u nás nebyla dostatečně široká nabídka půjček jiných, ale je to právě tato, jež je snadno dostupná všem. I těm, kdo jsou na tom finančně dost špatně.

americké dolary

Zatímco by žadatele s mizivými příjmy, záznamy v registrech dlužníků a dalšími nedostatky mnohý poskytovatel půjček odmítl, tady je to jiná. Tady stačí dát do zástavy vhodnou nemovitost a být schopen splácet a rázem si dotyčný může půjčit třeba i až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti, a to třeba i na dlouhých třicet let. A to za podmínek, jež jsou dostatečně zajímavé na to, aby to stálo za pokus. Pokus, který určitě vyjde i vám.

Podobné příspěvky

Převezměte zpátky kontrolu nad svými financemi

Snad úplně prvním a pro většinu jasným krokem je, že převezmete své peníze do svých rukou. Máte alespoň jeden vlastní účet a za jeho vedení nic neplatíte. Pokud ano, ihned přejděte k jiné bance. 1.      Podchycení problému Když se zeptáte většiny lidí, za co nejvíce utrácí, zřejmě vám to nejsou schopni říci. Jsou zavaleni složenkami za […]

Jak poznat seriózního SEO profesionála?

Vždycky, než něco objednáte nebo si něco koupíte, provádíte alespoň zevrubný průzkum trhu. A tady to platí obzvláště. Jak si máte vybrat poctivého a seriózního seo profesionála, který zvládne seo optimalizaci na výbornou, pokud doslova „hádáte“ ve tmě? Přesně proto jsme pro vás sestavili těchto několik bodů, podle kterých byste se měli orientovat. 1)      Když […]