Rozjasněte Váš interiér barvami

V dnešní době už snad nenajdete interiér, který by nebyl připojen do elektrické sítě a nebyl vybaven elektroinstalačními prvky. Bez elektrického proudu jakoby jste ani nebyli. Nejen všechny domácí spotřebiče, ale také téměř všechny stroje a přístroje fungují jen a jen díky elektrické energii. Bez elektrického proudu byste si jen těžko ohřáli jídlo v mikrovlnné troubě či vyprali prádlo nebo byste se jen těžko dozvěděli nové informace z televize či rádia. No a k tomu, abyste mohli všechny potřebné přístroje zapojit do elektrického proudu nebo si mohli rozsvítit světlo, potřebujete mít interiér vybavený zásuvkami a samozřejmě vypínači.

 

vypínač

 

Zásuvky a vypínače jsou nejen potřebnými ba dokonce nepostradatelnými součástmi našich domovů, kanceláří a dílen, ale také se stávají bytovým doplňkem každé místnosti a právě proto zajisté oceníte zásuvky a vypínače z produktové řady unica color, které pro Vás máme připravené v naší opravdu široké nabídce elektroinstalačních prvků a materiálu. Nejde o běžné vypínače a zásuvky, ale o prvky, které se stanou součástí Vašeho interiéru a které jej dokonale doladí přesně podle Vašich představ.

zásuvka

 

Strojky i krycí rámy těchto elektroinstalačních prvků jsou vyráběny v dokonalé leštěné povrchové úpravě v základních odstínech, ovšem zajisté Vás překvapí velkolepý výběr dekoračních rámečků v mnoha různých barevných odstínech, díky kterým můžete vypínače a zásuvky sladit s Vaším interiérem a to v každé místnosti jinak, podle toho, jakou třeba máte vymalováno barvou nebo podle nábytku či dalších dekorací v místnosti. Je to jen a jen na Vás a Vašem oblíbeném stylu.

Produktová řada elektroinstalačních prvků unica color jistě potěší všechny milovníky barev a moderního bydlení. Samozřejmě, pokud dáváte přednost spíše klasice a čistým nenápadným odstínům v bílé či slonovinové barvě, není problém se v naší nabídce porozhlédnout po některé z dalších produktových řad od tohoto skvělého výrobce, který dodává na trh s elektroinstalačními prvky tu nejvyšší kvalitu.

Podobné příspěvky

Přírodní sladidla nejenom pro diabetiky

Ve středověku byl bílý cukr považován za všelék a byl hojně podáván při nejrůznějších onemocněních, v renesance se s ním obchodovalo jako s velmi drahou surovinou a byl doménou výhradně šlechtické vrstvy. Dnes už jistě víme, že se o žádný zázračný všelék nejedná, ba naopak našemu tělu nadměrná konzumace bílého rafinovaného cukru škodí. Přesto je součástí mnoha potravin […]

Odolné mobilní telefony

Když jste byl malý kluk, miloval jste vůni jehličí, zpívajících ptáků, rád jste rozpoznával stopy, které zanechala zvířata v lese. I poté, jak jste vyrostl, les vám stále učarovával.  A v současnosti každé ráno vyrážíte do lesa, abyste svými silnými pažemi kácel stromy. Když si chcete zavolat, obyčejný mobilní telefon by nevydržel takovou zátěž. Sám si jistě […]