Ubytování v Praze

Plánujete letošní letní dovolenou v České republice? A proč ne rovnou v naším hlavním městě. Mi vám nabízíme krásné ubytování v hotelu na Praze 5. Jedinečné klidné místo pro váš odpočinek i pro cesty do okolí. Hotel má krásné moderní pokoje. Najde si tu místo člověk s nároky i jen ti co by chtěli přenocovat. Ubytování v hostelu v Praze 5 je ve třech možnostech.

Karlův most

  • V nabídce máme pro ty nejnáročnější apartmány, které jsou plně vybaveny. je to možnost ubytování na delší dobu a nebude vám nic chybět. Součástí apartmánu je kuchyňský kout, kde si budete moci uvařit. Apartmány jsou prostorově větší.
  • Další nabídkou ubytování jsou hotelové pokoje standard vhodné jak pro jednotlivce, tak pro páry a rodiny s dětmi.
  • Poslední variantou ubytování jsou pokoje economy, které jsou bez sociálního zařízení.  Sociální zařízení je společné na chodbě. tyto pokoje jsou vhodné pro mladé lidi, kteří chtějí objevit kouzlo Prahy a v pokoji nebudou trávit moc času. Je to takový studentský přístup ubytování. Které určitě mnoho lidí ocení.

 
Součástí hotelu je velmi pěkná restaurace, která má i venkovní posezení. Určitě využijete příjemné prostředí venkovní zahrádky, kde si budete moci užít sluníčko. Příjemné na večerní posezení nebo jen tak s odpolední kávou. Restaurace nabízí možnost snídaní a polopenze. Snídaně jsou v bohatém švédském stylu. Kde si vyberete jak z teplého tak i ze studené kuchyně. Ráno je podávána čerstvě pražená káva, která vám dodá energii na celý den. S polopenzí je to jen na vás a domluvě s hotelem. Restaurace má celkem šedesát míst, takže se nemusíte bát, že by bylo plno.

pohled na Prahu

Ubytování si můžete rezervovat online na našich stránkách. Kde najdete všechny pokoje, kde u každého budete mít přesné vybavení, a velikost pokoje.
Praha je jedinečné město bohaté na památky, jako jsou Karlův most, Vyšehrad s krásným výhledem, Staroměstské náměstí s Orlojem, Národní muzeum a spousta dalších. 

Podobné příspěvky

Co obnáší prodej náhradních dílů na trampolíny

Pokazit se na trampolínách může cokoli, je to přece jen sportovní nářadí, velmi namáhané a přetěžované. Z toho důvodu se běžně prodávají náhradní díly na trampolíny, aby po záruce nebylo nutné kupovat celé nové nářadí, což je jednak zbytečná a pak poměrně vysoká investice. Protržená odrazová plocha – nebývá to příliš časté, ale prorazit skákací plochu je […]

Dodávky Praha

Sháníte dodávku a jste z Prahy? Pak jestli je něco, co vám doporučujeme, jsou to dodávky Praha https://www.pujcovna-praha9.cz/dodavky-praha-pujcovna-a-pronajem.html. Využijte něčeho takového i vy. Nebojte se využít toho, co je zde pro vás a co je skutečně dostupné. Půjčení dodávky nepředstavuje nic, za co byste se měli stydět. Ne každý vlastní něco takového. Spolehněte se na […]