Volný čas s laserovou pistolí v ruce je k nezaplacení

Cítíte se nejlépe tehdy, pokud se kolem vás nešíří nuda, ale pekelná dávka dobrodružství a akce? Prožívat ji můžete častěji, než jste si mysleli, a to i při hře, která má nespočet fanoušků po celém světě. I u nás si můžete zahrát laser game a prožívat bojové chvíle s vašimi nejbližšími tak, abyste se během vašeho volna nikdy nenudili a měli na co vzpomínat.

Aztec (14)

Lazerfun nalezete i v Praze

Zábava a laserová hra jdou k sobě jako ruka k ruce. Jestli tedy hledáte způsob, jak se zabavit a žít život naplno, vrhněte se na hru, kterou prožijete v laser aréně. V Lazerfun jich nalezete v nabídce celkem 11 a vybrat si mezi nimi můžete i takovou, která je vhodná pro začátečníky. Na tyto hře však není nic složitého. Chce to jenom špetku šikovnosti, talent vyhýbat se zásahům a pohybovat se rychle, abyste ze hry odešli jako vítězové.

Vytvořte si tým dle vašich představ a nemějte obavy ani z většího počtu hráčů. Arény se přizpůsobí nejen vašim schopnostem, ale i skupině, která bude o něco větší.

Labyrint neboli bludiště po tmě

Každé bludiště je samo o sobě vzrušující, protože v něm máte mnoho zákoutí a taktéž slepých uliček, ze kterých není úniku. V Lazerfun na vás však čeká jiný druh labyrintu, a to takový, který bude osvětlený pouze neonovými světly. Svítit vám v něm budou pouze vesty, zbraně a zásahy, které obdržíte nebo naopak udělíte.

skupina-mensi(1)

Je to aréna, která je dostatečně prostorná zejména pro velké skupiny týmů a užijete si v ní boj, na který nepochybně nezapomenete.

V ruinách Aztéků, ale i v divočině

Aztécká aréna vám umožní prostor nejen uvnitř, ale i v takzvané džungli, kde se nachází několik stromů, které můžete využít jako váš úkryt. Ruiny, kterými je obklopena vám taktéž dopřejí výborné maskování a pozice, ze kterých zasáhnete s dokonalou přesností každého vašeho protivníka.

Zažijte tedy i vy ten pocit, kdy spojíte zábavu se zdravým soupeřením a přijďte si zahrát hru, jakou je laser game.

Podobné příspěvky

Co obnáší prodej náhradních dílů na trampolíny

Pokazit se na trampolínách může cokoli, je to přece jen sportovní nářadí, velmi namáhané a přetěžované. Z toho důvodu se běžně prodávají náhradní díly na trampolíny, aby po záruce nebylo nutné kupovat celé nové nářadí, což je jednak zbytečná a pak poměrně vysoká investice. Protržená odrazová plocha – nebývá to příliš časté, ale prorazit skákací plochu je […]

Dodávky Praha

Sháníte dodávku a jste z Prahy? Pak jestli je něco, co vám doporučujeme, jsou to dodávky Praha https://www.pujcovna-praha9.cz/dodavky-praha-pujcovna-a-pronajem.html. Využijte něčeho takového i vy. Nebojte se využít toho, co je zde pro vás a co je skutečně dostupné. Půjčení dodávky nepředstavuje nic, za co byste se měli stydět. Ne každý vlastní něco takového. Spolehněte se na […]